BARINMA & YEME İÇME & SOSYAL HAYAT  

Barınma,yeme,içme ve ulaşım gibi konular hiç bir eğitim programına dahil değildir,öğrenci bireysel tercihi ve sorumluluğundadır. Her öğrenci kendi imkanlarına göre ve ekonomik tercihleri doğrultusunda diledikleri konaklama şeklini tercih edebilirler. Bilgi desteği verilmektedir.  

PANSİYON 

Eğitim havaalanının bulunduğu Gödöllö da pansiyon alternatifleri mevcuttur. Konaklama fiyatları tesisin konum ve özelliklerine göre farklı altenatifler mevcut olup Gecelik kahvaltı dahil 18 – 20 Euro/ Gün civarı pansiyon konaklama yapılabilmektedir. 

30315864             32505723 (1)

BUDAPESTE APART ODA 

Budapeste şehir merkezinde farklı seçenekler mevcuttur. Ortalama 230 – 350 EURO Aylık fiyat aralığındadır.Daha farklı alternatifler de mümkündür.

YURT      Student-Apartments

YEME İÇME 

Yeme içme konusunda farklı alternatifler mevcuttur.Genel de öğrenciler pek çok kültürden yeme içme hizmeti sunan restoranlardan faydalanabilmektedirler. 

000

ÖĞRENCİ SOSYAL HAYATI 

Sosyal hayatı dengede tutmak öğrencinin eğitim sürecindeki moral ve motivasyonu için son derece önemlidir.

Budapeste de  müzeler,parklar,spor alanları,tiyatrolar ve müzikaller mevcut olup hafta sonları uçuş ve eğitim programını etkilemeyecek sosyal ve kültürel faaliyetler için öğrenciler vakit ayırabilirler.

sosyal hayat     Hungarian-State-Opera-House-Magyar-Allami-Operahaz-46261