logo_26161470312135   

Inter Pilot Academy, CAVOK Aviation Training uçuş okulunun (exclusive) tek yetkili Türkiye partneri ve temsilcisidir. Türkiye için; paket halinde oluşturulan Professional Pilot Program eğitimleri; Inter Pilot Academy; yurt dışı uçuş eğitim danışmanlık & koçluk hizmetleri aracılığı ile talep eden öğrenci adaylarına Cavok Aviation ile birlikte sağlanır. 

Tüm Tek motor,Çift motor,simulator uçuş eğitimleri,dahili sınavlar,Lisanslama işlemleri ; Eğitim Partnerimiz olan; Macaristan da bulunan Cavok Aviation Kft. Uçuş Eğitim Okulunun (Approved Training Organisation Certificate:HU.ATO.0053 ) nolu yetkisi kapsamında; Cavok Aviation Tarafından  icra edilir. Inter Pilot Academy Faaliyet alanı sadece; Yurt dışı uçuş eğitim danışmanlık ve aracılık hizmetleri sağlayan firmadır.  

Inter Pilot Academy ise Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş markası altında Türkiye Eğitim Partneri olarak  ön hazırlık teori eğitimlerinin  danışmanlık,koçluk hizmetlerini sağlar; kayıt işleminden hemen sonra, öğrencilerin Macaristan’a PPL uçuşları için alınmasından önce, Uzaktan öğretim (Distance Learning) metodu ile (Online E-Learning) Internet üzerinden e-öğrenme self-study esasına dayalı;teori çalışma platformlarına erişimleri sağlanır ve teori derslerine ön hazırlık,takip kontrol ve yönetim danışmanlık hizmeti verir.

Eğitimin; PPL teori dersleri öğrenme aşamasında ve ATPL Teori 585 saat uzaktan öğrenme aşamasında hiç bir surette sınıf ortamında, öğrenci ile fiziki olarak karşılıklı bire bir teori dersi eğitim uygulaması yoktur. Macaristan dışında sınav uygulaması ve fiili uçuş eğitimi yoktur. Türkiye de hiç bir suretle fiili uçuş eğitimi ve sınav  uygulaması yoktur.

ŞÜKRÜ YEŞİLER  /  Abroad Flight Training Consultant / 00 90 542 427 44 74