28 sem foto 48 sem foto

Uçuş eğitimi konusunda; doğru,geniş kapsamlı,uluslararası bir bakış ve vizyonla,güncel ve güvenilir bilgileri paylaştığımız öğrencilerimizle buluşmalarımız yoğun talep üzerine tekrar başlamaktadır.Uçuş Eğitim & Pilot Kariyer Planlama Koçu, Şükrü YEŞİLER’rin ” Yurt Dışı Havayolu Pilot Eğitimi & Kariyer Planlama” seminerine katıldıktan sonra Pilot mesleği ve eğitimi ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını bu seminerde bulacaksınız !!!!!

SEMİNERE KATILIM ÜCRETSİZDİR. (ICAO, EASA, FAA, SHGM yasa ve güncel kuralları referans alınarak doğru,güvenilir ve güncel  bilgi ile Pilot Eğitimine başlamanıza destek olmak amacı ile seminerlerimiz düzenlenmektedir.) Inter Pilot Academy ile görüşmeden karar vermeyiniz !!!

2017 Seminerlerimiz sitemizde duyurulmaktadır. Saygılarımızla, 

Ücretsiz Seminer Kayıt Formu

  • Bu formu, düzenlediğimiz seminerlere kayıt olmak için kullanabilirsiniz. Sitemizde yeri ve tarihi ilan edilen bir ücretsiz seminer varsa doğrudan kayıt olmanız mümkündür. Yakında planlanan bir seminer olmadığında ise, bu formu bilgi almak ve seminer talebinizi iletmek için kullanabilirsiniz. Formu doldurduğunuz takdirde, seminer düzenlendiği zaman sizinle ayrıca iletişime geçilecektir.
 

Verification